Burun Estetiğinde Türklerde En Çok Neslihan Atagül Örnek Alınıyor

Burun estetiğinde yaptıranlar kendilerine örnek olarak ünlüleri alıyor. Türk yıldızlar arasında en çok Neslihan Atagül’ü örnek alınıyor. Yabancı oyuncular arasında ise Nicole Kidman ve Meg Ryan’ın burun yapıları tercih ediliyor.

Her geçen gün artan estetik çılgınlığında en başı çeken operasyon; burun estetiği. Burun estetiği için gelen hastaların belli başlı talepleri olduğunu belirten Egesante Tıp Merkezi KBB ve Baş Boyun Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mehmet Durmuşoğlu, “Özellikle ünlülerin burunlarıyla ilgili talepler çok geliyor” dedi.

DOĞAL ve DİNAMİK

Op. Dr. Mehmet Durmuşoğlu: ‘2019 yılının burun trendleri şöyle olacak böyle olacak’ gibi şeyler, bunlar çok doğru bir yaklaşım değil. Hastalarım muayeneye ilk geldiklerinde dakikalar içerisinde hemen yüz oranlarını gözden geçirip cilt yapısına bakıyoruz. Eğer bir fotoğrafla gelirse yüzündeki detaylarla birlikte yaptığım analizlerle onlara anlatmaya çalışıyorum” dedi.

Hastaların en çok talep ettiği ünlülerin Nicole Kidman, Mag Ryan, Neslihan Atagül olduğunu belirten Op. Dr. Durmuşoğlu, “Yıllar içerisine genel olarak baktığımda en çok Nicole Kidman’ı söyleyebilirim. Minyon bir yüzü ve sivri bir burnu var biraz farklı, o çok dikkat çekiyor. Yine Mag Ryan. Düğme burun olarak söyleniyor ve onun da minyon tatlı bir burnu var. Türklerden de Neslihan Atagül’ün burnu dikkat çekiyor. Çoğu kişi, ‘Burnum Neslihan’ınki gibi olsun’ diye geliyor” dedi.

Randevu İçin : Bizi Arayın 0232 259 14 44 yada Randevu Formunu doldurun.

Biz Sizi Arayalım