Lazer Epilasyonda Merak Ettikleriniz

Lazer Epilasyonda Merak Ettikleriniz
05 Ağu

Günümüzde, teknoloji çok hızlı ilerlemekte ve tıp dünyası bu ileri teknolojiden faydalanarak her geçen gün daha konforlu çözümler üretmektedir. Dermatolojik ve estetik birçok uygulamalarda da profesyoneller ileri teknoloji kullanarak ağrısız, acısız uygulamalar yapabilmektedirler. Kliniğimizde kullandığımız Alexandrite Candela Pro Lazer Epilasyon en güvenli ve en etkili son sistem epilasyon yöntemidir. Candela Pro Lazer gaz soğutma sistemi ile hasta güvenliği ve konforunu en üst seviyeye çıkarmıştır. 6-8 seansta kesin çözüm sunmaktadır.

Cihazın yüksek soğutucu sistemi sayesinde acı minimize edilerek lazer ışını doğrudan kıl köküne ulaşarak etkli ve kalıcı sonuçlar verir. Gentle lazer alexandrite 755 mm dalga boyu ile Candelanın her tip cilt rengine uyumlu hızlı 1.sınıf lazer epilasyon sistemidir. Ağrısının az olması, hızlı ve pratik uygulanabilme özelliği; seanstan sonra hemen kılların alandan temizlenmesi bu lazerin önemli diğer avantajlarıdır.

Genel Lazer Epilasyon Bilgileri

  • Lazer epilasyon seans aralıkları 4-8 hafta arasıdır.
  • Bronzlaşmış cilde lazer epilasyon uygulanmaz.
  • Epilasyon işlemi sonrası 1 ay kadar güneşten korunmak gerektiği için yaz tatillerinde güneşlenilmemesi önerilir.
  • Yüz, yanak ve sırt bölgelerine yapılan lazer epilasyondan diğer bölgelere göre daha zor sonuçlar alınmaktadır. Bu nedenle seanslar daha uzun sürebilmektedir.
  • Diğer epilasyon yöntemlerine nazaran lazer epilasyon güvenli bir yöntemdir. Kansere yol açmaz.

Bilgi almak için bize ulaşın.

Tel: (0232) 259 14 44

Yorum yap

Randevu İçin : Bizi Arayın 0232 259 14 44 yada Randevu Formunu doldurun.

Biz Sizi Arayalım