Venüs Legacy Bölgesel İncelme

Venüs Legacy Bölgesel İncelme
05 Ağu

Venüs Legacy, cerrahi olmayan yöntemler ile sıkılaşma, incelme ve gençleştirme özelliklerinin bir arada sunulduğu, devrim niteliğinde olan bir teknolojidir. FDA yani Amerika Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan bu cihaz, ameliyatsız olarak estetik ve güzellik alanlarında kullanılmaktadır. Vakumlu radyo frekans teknolojisinin kullanıldığı bu cihaz, bölgesel incelme ile birlikte selülit tedavilerinde de büyük fark yaratır. Venüs Legacy bölgesel incelme ve gençleştirme için kullanılan hem hastanın hem de uygulayan uzmanın konforunu sağlayan bir cihazdır.

Venüs Legacy bölgesel incelme teknolojisi nasıl çalışır?

Venüs Legacy birden fazla teknolojiye sahip olan ve çok başlıklı olarak kullanılabilen bir cihazdır. Bu özellikleri sayesinde vücudun her yerinde ve %100 güvenli olarak çalışabilir. Bu cihazda kullanılan teknolojiler aşağıdaki şekilde açıklanabilir;
Multi Polar RF teknolojisi; patent almış olan çok başlıklı radyo frekans teknolojisinin ismidir. Piyasada bu teknoloji ile çalışan bipolar ve treepolar cihazlar bulunur. Venüs Legacy ise bu cihazlardan çok daha üstündür. Bunlara göre daha hızlı ve daha etkili bağ dokusu uyarımı sağlayabilir.
Varipulse Vakum teknolojisi; cihazla birlikte verilen ısı ve vakum etkisinin cildin daha derinlerine ulaşmasını sağlayan bir teknolojidir. Lenf drenajı sağlarken aynı zamanda kan dolaşımını da hızlandırır. Diğer vakum aletlerinde olduğu gibi cildi tek taraflı olarak çekip bırakmaz ve ciltte bozulmalara neden olmaz. Bu teknolojisi sayesinde cildi aynı hızla çekip iterek doku üzerinde bozulmalara meydan vermez.
Pulslu manyetik alanlar teknolojisi; bu teknoloji tıp alanında yaklaşık olarak 10 yıldır kullanılan bir teknolojidir. Bağ dokular arasındaki iletişimi hareket geçirmek ve kolajen doku üretiminin artmasını sağlamak amacıyla uygulanır. Cildin yenilenmesini ve onarılmasını sağlayan bir teknolojidir.
Venüs Legacy bölgesel incelme teknolojisi görüldüğü gibi aynı anda vücut sıkılaştırma ve cilt gençleştirme için de kullanılmaktadır. Tamamen ağrısız ve yan etkisiz olan bu sistem, vücutta bulunan yağların sıvı hale geçmesini ve lenf sistemine aktarılmasını sağlar. Diğer teknolojilerde olduğu gibi yağ hücrelerine zarar vermez. Bu cihaz sayesinde yağ hücreleri küçültülür ve ciltte bulunan elastin ve kolajen tetiklenir. Bu sayede sarkan doku, toparlanmış olur.
Bu cihaz, yağlı dokular için vakumlu başlık ile çalıştırılmaktadır. Kilo verip sarkmış olan dokularda ise toparlanmayı sağlamak amacıyla radyo frekanslı başlık kullanılır.

Venüs Legacy bölgesel incelme cihazı nasıl uygulanır?

Bu cihaz uygulanırken hastalar, rahat yataklarına alınır ve hastaların uzanması istenir. Cihazın uygulanacağı bölgeye bir jel sürülür. Bu jel, cihazın rahatlıkla vücudunuzda kayabilmesi içindir. Bölgeye göre doğru büyüklükte olan uygun başlık seçimi yapıldıktan sonra tedaviniz, belirlenen bölgeye uygulanılmaya başlar. Yumuşak ve sabit hareketler ile uygulanan bu tedavi, hastalara sıcak masaj etkisi yapmaktadır.
Venüs Legacy bölgesel incelme tüm vücut için uygulanmakta birlikte bölgesel olarak, boyun, yüz, kollar, bacaklalar için de uygulanabilir. Yağ birikmesi, sarkma, gevşeklik ve selülit gibi sorunları çözmeye yardımcı olan bu cihaz, vücudun şekillendirilmesine yardımcı olmaktadır. Özellikle bayanlar hamilelik, sık kilo alıp verme, yoğun tempoda çalışma ve spora vakit ayıramama gibi durumlarda vücutlarından ve kilolarından şikâyet ederler. Venüs Legacy sayesinde bu sorunlar ortadan kaldırılmakta ve uzun süre sporla uğraşmak zorunda kalmadan, bölgesel incelme sağlanmaktadır.
Venüs Legacy, aynı zamanda selülit tedavisine de yardımcı olur. Bu cihazın doğru uygulanması ve etkili sonuç verebilmesi için mutlaka uzmanlar tarafından uygulanması gerekir. Cihaz uygulaması genellikle 5 gün arayla yapılmaktadır. Ancak aynı anda vücudun farklı bölgeleri için uygulama yapılabilir. Cihazın uygulanma süresi, vücuda uygulandığı bölgeye göre farklılık gösterir. Cihaz yüz uygulaması için kullanılacaksa 30-40 dakika arasında işlem yapılır.
Cihazın etkili olabilmesi için uygulamanın, vücut yapısına göre ortalama olarak 8-10 seans yapılması gerekir. Bu senasın sürelerinin artması ya da azalması mümkündür.

Venüs Legacy bölgesel incelme uygulamasının avantajları nelerdir?

•    Bu uygulama tamamen ağsızı ve acısız olarak, konforlu şekilde yapılır. Hastalara sıcak masaj hissi veren ve onların tedavi olurken aynı zamanda rahatlamasına yardımcı olan bir teknolojidir.
•    Cihazda bulunan VariPulse sistemi sayesinde lenf drenajı sağlanır ve dolaşım sistemi düzenlenir. Bu sayede selülit görünümü büyük ölçüde azalmış olur.
•    Homojen ısı dağlığımı uygulayan bu cihaz, kırışıklarda gözle görülür şekilde azalmaya yardımcı olurken cildin sıkılaşmasına ve dokuların toparlanmasında da yardımcı olmaktadır.
•    Bu cihazda bulunan doku toparlaması teknolojisi aynı zamanda fibroblast üretiminin artmasını sağlar ve bu sayede alınan sonuçların kalıcı olmasını kolaylaştırır.
•    Bu teknoloji vücut analizi yapıldıktan sonra, tüm vücut için uygulanabilir.
•    Bu teknoloji ile yüz bölgesinde de büyük başarılar elde edilir. Çizgiler yumuşar, cildin sıkılaşıp toparlanması ile gençleşmeyi sağlar, gıdı sarkmalarını toparlar, göz altı morluklarını hafifletir, göz çevresinde oluşan çizgilerin giderilmesini sağlar, ciltteki yorgun ifadeyi alır ve cildin canlanmasını sağlar.

Yorum yap

Randevu İçin : Bizi Arayın 0232 259 14 44 yada Randevu Formunu doldurun.

Biz Sizi Arayalım